Секс, праx и кафево. Криейтив made in BG
Тия дни признавам, само лежа и чета бг фейсбука, малко и от туитъра, но неизбежно откривам гениални неща, които ми напомнят защо никога няма да работя в рекламна агенция. Не щото съм талантлив, а от страх да не направя нещо подобно. Въпреки, че тук летвата е много свалена. Трябва да отслабна, за да се провра отдолу.
Порно с деца? Не бе, просто криейтивът на Bingo е лелка с брак от гимназията, която не е гледала x-rated филми дори с учебна цел. Примерно да види как “свършват” всички. Ще ми се да пуса сълза и да кажа: “Ама, вие сериозно ли, бе?”
Втората обаче кърти също. Не знам за вас, аз виждам котка, отрепана от живота, с видими нарко тъжни очи, намерила последни шеесе лева за половинка по мръсните мазета, в очакване на дилъра. PETA да се намесят.
Стигаме и до любимата тема. Кафево. Директно цитирам. Как взеха и ми откраднаха идеята за Серенгети. Какво благозвучно име за тоалетна хартия. Кви са тия милдета и зебри, цеви и сие. Серенгети – маркетинг който е бил изяден, преработен и изходен. И това е резултатът. И търча към restrooma-а както му викат тука. Щото #шепочина.
… въпреки възмутителната цена и съмнителното качество … Просто не издържах pic.twitter.com/waWkB3kyzX
— zveretz (@zveretz) June 28, 2015
Как? Как да възпроизведа уникалния български маркетинг подход, освен чрез снимки … 1км тоалетна хартия, кеш… pic.twitter.com/G6vIUMvox8
— zveretz (@zveretz) June 28, 2015
С благодарности на: @zveretz и Десислава Витков.